Huis te koop € 495.000

Rozenstraat 10 8000 Brugge 4 1 215 m² 331 m² 24 m² 1

Beschrijving

Op nauwelijks acht minuten fietsen van de Grote Markt in Brugge vind je dit super leuke pand in een rustige en interessante omgeving. Vanaf deze groene locatie ben je al snel op weg naar je bestemming. De E40 en de A17 bereik je met de auto na zeven minuten. Verder is dit de perfecte locatie om overal naartoe te fietsen zoals de scholen, het station, de winkels, het centrum van Brugge, enz.... Onderaan de woning is er een garage en carport en daarboven heb je de inkomhal die toegang geeft tot de living met open haard, de keuken. Op de verdieping zijn er drie slaapkamers en een badkamer. Nog een verdieping hoger zijn er nog twee extra ruimtes die dienst kunnen doen als extra slaapkamers.

Gelijkvloers:
Inkomhal met toilet - lichtrijke living met open haard en eetplaats met zicht op de tuin - aparte keuken, ingerichte met kookplaat, dampkap, koelkast, over en kasten - berging aansluitend op de keuken - inpandige garage - leuke tuin met tuinhuis - carport

1ste Verdieping:
Nacht/traphal - 3 slaapkamers - badkamer met dubbele wastafel, douche en toilet

2de Verdieping:
Traphal - 2 extra kamers die ingericht kunnen worden naar eigen keuze (dressing, extra slaapkamer, ...)

Algemeen:
- op fietsafstand van de winkels, station en bushalte, de scholen en centrum Brugge
- de E40/A17 bereikbaar op 7 minuten
- CV op gas
- houten ramen met dubbele beglazing
- aan de woning zijn een aantal noodzakelijk herstellingen nodig (vervangen loodslabben schouw, cementering terras/terrastegels)
- sted. inlichtingen in aanvraag
- P-score: D
- G-score: D

Pandgegevens

Uw contactpersoon

Dumon Kurt E: kurt@dumonvoet.be